Fashion

Histori dhe udhëtim në çdo veshje/ Koleksioni i ri i Louis Vuitton, krejt unik (Fotot)

Koleksioni i vjeshtës, i Louis Vuitton nuk kufizohet në ngjyra, printime dhe tekstura, kryefjala është të guxosh. Veshjet rikthejnë të shkuarën dhe nga ana tjetër, paraqesin vizion futurist. Veshje të ngarkuara, kombinime të guximshme ngjyrash, çizme të ekzagjeruara por praktike, janë disa nga elementët që do të vëreni në foto galerinë e mëposhtme. Ndërsa nuk mund të shkojmë drejt rrënojave të Greqisë Antike, ne mund ta shohim koleksionin e Louis Vuitton, që ngjall shijen e antikes. Burimi: Elle

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close