Fashion

Ja si të visheni bukur kur jashtë bën ftohtë (Foto)

Ditën e nesërme edhe Tirana do të pushtohet nga moti shumë i ftohtë me temperatura që do arrijnë deri në -10 gradë celsius. Ajo te dini si te visheni kur jashtë bën ftohtë është e rëndësishme për te evituar te ftoheni por mbi te gjitha për tu dukur gjithmonë glamour edhe kur temperaturat janë shume te ulëta.

Ne dhe Bella kemi menduar si të visheni në këto ditë të ftohta dimri, prandaj hidhini një sy fotove të më poshtme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close