Fashion

Kjo veshje bazike e yjeve të Hollywood s’duhet t’i mungojë garderobës suaj

U bë një kohë e gjatë që njerëzit nuk shpenzojë shumë të mëdha parash për veshje. Kombinimet bazike dhe blerjet e zgjuara janë pjesë e realitetit tonë të ri, për aq kohë sa dukemi të veshur shtrenjtë dhe chic me to.

Edhe duke u veshur thjeshtë, por me elementë të veçantë do ta bëni dallimin në rrugët e qytetit, njësoj si Natalie Portman, Gigi Hadid apo Priyanka Chopra! Çfarë ju duhet? Një body seksi që ju nxjerr më të mirën e trupit, një palë xhinse dhe një xhaketë/këmishë sipër!

Body, në formë golfi ka qindra mënyra kombinimi dhe është blerja e vetme e domosdoshme për të cilën s’duhet të pendoheni edhe nëse shpenzoni më shumë para se zakonisht. Mund ta vishni nga mëngjesi deri në darkë dhe të dukeni njësoj klas!

Pantallona lëkurë, streçe, një fund të shkurtër apo pantallona të bardha. Zgjedhjen e bëni ju, mjafton të dini formulën e veshjes bazike më të famshme të momentit!

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: