Fashion

Trendi i fundit i xhinseve për këtë pranverë, hidhini një sy

Këtë pranverë, mbizotërojnë nuancat e së kuqes, blusë , rozës dhe grisë, të zbehuara mbi xhinse duke dhënë një frymë optimismi dhe gjallërie. Moda e viteve ’90 është rikthyer, kështu që çfarë prisni, shkoni të kontrolloni gardërobën e mamit dhe rikrijojini xhinset sipas preferencave tuaja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close