Fashion

Trendi më i ri, pantallonat e babit që do të zëvendësojnë tutat

Nëse jeni lodhur nga tutat, atëherë pantallonat e babit (dad pants) janë zgjedhja ideale për t’i zëvendësuar ato. Bëhet fjalë për pantallona të gjëra, me prerje të drejtë dhe bel të lartë. Përveç se jashtëzakonisht të rehatshme, janë të përshtatshme për një pamje sa më elegante për punë apo për daljet tona në mbrëmje.

Prandaj, pantallonat e babait janë zgjedhja ideale nëse doni të zëvendësoni tutat, të cilat i kemi veshur aq shumë gjatë karantinës. Ne po ju tregojmë kombinimet më në trend për këtë sezon:

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close