Kulture

Aktori i njohur ndahet nga jeta në moshën 23-vjeçare

Ka ndërruar jetë në moshën 23-vjeçare aktori i njohur, Daniel Mickelson. Lajmin e hidhur ka bërë të ditur motra e tij, duke trishtuar pa masë të gjithë fansat. Daniel u bë i njohur me rolet e tij në serialin “Mani” dhe filmin “The Killler Cloën Meets the Candz Man”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: