fbpx
Kulture

Dhjetë filmat që duhet ti shihni patjetër këtë tetor

Duke përfshirë vazhdimin e The Shining, Doctor Sleep, Joker, dhe Paraziti fitues i Palme d’Or, ja filmat që nuk duhen humbur këtë muaj.

Parasite

Gemini Man

Joker

The Lighthouse

Zombieland: Double Tap

Mystify: Michael Hutchence

Jojo Rabbit

Terminator: Dark Fate

Maleficent: Mistress of Evil

Doctor Sleep

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button