fbpx
KultureTurizëm

Karaburuni një gadishull misterioz ende për tu zbuluar!

Karaburuni një gadishull misterioz ende për tu zbuluar! Trupa televizive e kanalit prestigjoz Discovery channel gjatë filmimeve për të eksploruar natyrën dhe historinë unike të gjirit dhe shpellës së Inglezit.

Image may contain: 1 person, camera and outdoor

Image may contain: one or more people, tree, grass, plant, child, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, people standing, child, outdoor, nature and water

Image may contain: plant and outdoor

Image may contain: outdoor

Image may contain: night

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button