Kulture

Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar

Është ndarë nga jeta aktori i mirënjohur i teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni.

Lajmi është bërë i ditur nga Teatri Migjeni Shkodër.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni !
Ngushëllimet tona të sinqerta shkojnë për familjen dhe komunitetin e artistëve !
𝗨 𝗣𝗥𝗘𝗛𝗦𝗛 𝗡𝗘 𝗣𝗔𝗤𝗘, ENVER HYSENI! 🙏🙏🙏
Homazhet zhvillohen nesër, me datë 30 Tetor nga ora 10-12, në hollin e teatrit “ Migjeni””
lajmni ne perditesim…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close