KultureShowbiz

Robin dhe Marigona i japin fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma

Boksieri i suksesshëm Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi i kanë dhënë fund beqarisë. Dasma e tyre kishte një organizim madhështor. Në ceremoninë e tyre nuk kishin si të mungonin emrat më të njohur të estradës.

Pamjet e para nga dasma kanë ardhur në rrjete sociale. Kujtojmë se dyshja së shpejti priten të bëhen prindër të një djali.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close