fbpx
Kulture

Video/Blogeri i famshëm viziton Shqipërinë,çfarë i ka lënë më shumë mbresa nga vendi jonë

Nuseir Yassin është një nga blogerët më të famshëm në botë dhe në llogarinë e tij në ‘Facebook’, numëron mbi 9 milion ndjekës.

Nas Daily është i famshëm për videot e tij 1 minutëshe në Facebook të realizuara në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, ai ka vizituar Shqipërinë dhe gjejeni pak se çfarë i ka bërë atij më shumë përshtypj?…

Bashkëjetesa në harmoni midis njerëzve me fe të ndyrshme.

Për më tepër shikoni videon që ai ka realizuar për këtë temë:

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button