Kulture

Ylli i Artë Kids International 2022, vendin e parë e fiton vajza nga Vlora Marija Rodakaj

Është mbyllur me sukses edicioni i 4-të i garës botërore në Antalia të Turqisë. Ylli i Artë Kids International 2022
I mahnitur nga suksesi i garuesve.  Ky cmim shkon per te madhen mesuesen tende Albana Tushe Curo te pa lodhur qe me punen e saj te pasionante me ty vajza ime dhe femijet e tjere arrin majat e suksesit kudo qe shkel ne cdo skene kombëtare dhe boterore .

Faleminderit Albana Cakshiri organizatorja e Golden Star Kids International per përkrahjen dhe punen e palodhur,  je nje engjell

Faleminderit Viktor Rapushi per mbeshtetjen ne punen e Marias .

Faleminderit per perkushitimin dhe kujdesjen per Marian per 5 dite resht ju dy mesueset Albana Tushe Çuro dhe Albana Çakshiri .

Nje falenderim shume te madh dhe per shoqen tende Francesken dhe Mamin e saj Fatbardha Selameminaj per kujdesjen tende kaq dite e kaq net.

Suksesi i  Marija Rodakaj  eshte dhe suksesi juaj . Shume talente lindin dhe shuhen ne heshtje .Per mua eshte fat qe Maria ka takuar personat e duhur qe e promovojnë dhe ngjisin ne skenat gjigante si kjo e Golden Star Kids Internacional ne Antalya . Albana Tushe Curo

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close