Kuriozitete

Bllokon trafikun duke bërë rrathë në autostradë (Video)

Më herët, ishte krijuar një lloj sfide, pjesë e së cilës shoferët nxiteshin që të bënin rrathë të shpejta në mes të autostradave për të penguar trafikun për qarkullim. Por, policia në Shtete e Bashkuara veproi me shpejtësi duke i dënuar ashpër, të gjitha ata që përfshiheshin në këtë sfidë.

Ditëve të fundit, janë shpërndarë pamjet, që e tregojnë një Chevrolet Camaro, derisa bënte rrathë të shpejta në një autostradë, duke bllokuar automjetet. Shoferët që e kishin të pamundur të lëviznin, telefonuan policinë që tani janë vënë në kërkim të këtij shoferi dhe shoqëruesve të tij. Pamjet e momentit të veturës mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close