fbpx
Kuriozitete

“Do ju prishen planet”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri ben te ditur se Aferdita pershkruan diten e fundit ne shenjen e Luanit dhe takohet me asteroidin Reguilus dhe shoqerohet nga rrezatimi dhe shkelqimi. Dashuria gezimi shijimi bukuria do lene per here te fundikt shkelqimin. Nevoja per te ndjere siguri materiale dhe sentimentale do jete paresore sot.

E rendesishme eshte te zbulojme dhe bukurine tone personale. Cilesite tone te shkelqyeshme qe mund te kemi. Sot eshte edhe Dita e henes se Plote ne Dash, E henes se Zjarrte qe do na coj drejt ndryshimeve te forta me pengesat qe jane bere si te ligjshme apo si diktature ne jeten tone. Dite revolucioni shpirteror.

Dashi –  Hene e plote ne shenjen tuaj dhe do kuptoni cfare mungon dhe duhet ne jeten tuaj qe te ndjeheni te plotesuar, Pengesat jane te medha kryesisht ne planet e se ardhmes

Demi – Shume romantik ne diten e sotme por me deshiren per tu plotesuar shpirterisht. Do ndjeheni te dobet para pengesave ligjore ne plotesimin e punes dhe perditeshmerise

Binjaket – Nje rrezatim ne dashuri miqesi dhe qellime te cilat do ju ndricojne ne diten e sotme. Po kushtezimet ekonomike dhe detyrimet ju kujtojne gjithmone te kaluaren penguese

Gaforrja – Nje ceshtje e rendesishme pune dhe martese vihet ne dukje dhe ne diskutim ne diten e sotme. Do perparoni me veshtiresi dhe kjo nese luftoni kushtet frenuese qe ju jane vene apo diktuar

Luani – Shkelqimi do jete pjese e jetes suaj sot ku do merrni vemendjen e duhur ne te gjitha aspektet. Kjo do beje te ndryshoni sado pak kushetet e veshtira

Virgjeresha – Kjo dite eshte me e veshtira e ketyre diteve dhe do ndjeni trysnine ne jeten personale dhe ekonomike. Sa me lehte ta kaloni aq me mire vijne ditet ne vahdim

Peshorja – Lajmet dhe takimet sot do jene interesante por jeni ne perballje me henen e plote ne Dash por edhe shkaktari i saj. Doni te merrni gjithe emeocionet e nje bashkepunimi apo relacioni personal

Akrepi – Puna do kerkoj shume vemenje por edhe do ju jap shume ndjenja te forta te cilat duhet ti shfrytezoni sidomos nese punoni me persona te ndjeshem

Shigjetari – Dashuria edhe nje here shfaqet para jush me madheshtine e saj por gjithmone shume kalimtare dhe jo e qendrueshme duke ju dhene ndjesine e nje trishtimi

Bricjapi – Nje lajm ne familje ju bene te ndjeheni pak delikat dhe psikologjikisht me ndjesine e nje ndryshimi apo sqarimi per ceshtje te jetes personale

Ujori – Nje oferte e mire ne nje bashkepunim do ju joshi ne diten e sotme dhe deshira per te patur marredhenie te ngrohta do ju coj drejt nje afrimiteti ne jeten personale

Peshqit – Nje lajm i mire ne ceshtjet ekonomike ju sjell me prane me veten por me large me njerez te dashur. Keshtu qe perpiquni te ekuilibroni vlerat tuaja shpirterore dhe ekonomike.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button