Kuriozitete

“E dashuruar me dhëndrin”/ Një grua ndërpret dasmën dhe godet nusen (Video)

Në një ceremoni martesore në Meksikë, një grua ka ndërprerë dasmën duke i bërtitur dhëndrit që nuk mund të martohej pasi ajo ishte e dashuruar me të. Emri i saj nuk është përmendur në media, por videoja po bën xhiron e rrjetit. Mediat e huaja kanë treguar se ajo bërtiste: “Nuk mund të martohesh, unë të dua”. Po ashtu ajo ka tentuar të godasë partneren aktuale të dhëndrit, por ky i fundit ka kërkuar që ta nxirrnin jashtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: