Kuriozitete

E pushtuar?! Ja çfarë bën gruaja në avion

Pasagjerët e një avioni që po udhëtonte drejt Detroit kanë përjetuar momente tmerri. Një prej pasagjereve, u ngrit papritur nga vendi i saj, teksa fluturimi vazhdonte, duke kryer veprime të çuditshme dhe duke bërtitur. Është dashur ndërhyrja e stafit dhe disa burrave që pasagjerja të qetësohej. Ja pamjet:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: