fbpx
BotaKuriozitete

E qeshura e çuditshme e 4-vjeçarit ishte shenjë e diçkaje të tm errshme, por prindërit nuk e kuptuan

Kur buzëqeshja e tij nisi të ndryshonte nga fillimi i 2019-tës, prindërit e Jack Lacey menduan se ai ta.llej dhe imitonte dikë.

Vetëm kur katërvjecari nisi të kishte probleme dhe me syrin e te perjetonte ma.kthe të tm.errshme natën, babai i tij Wesley, dhe nëna Rebecca nisën të shqetësohen dhe vendosën ta vizitonin djalin tek një mjek.

Aty mësuan se vogëlushi kishte një masë tum.orale në tru, mjaft agr.esive dhe që po përhapej. Ajo kishte muaj që zhvillohej, por deri atëherë, nuk kishte dhënë asnjë simptomë. Tumori, për më tepër, nuk mund të operohej.

Jack ndë.rroi jetë të hënën, në krahët e të atit dhe i rrethuar nga njerëzit e dashur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button