Kuriozitete

E reja gëlltit kufjen, e dinte se ishte ilaç, e shoqëroi madje dhe me ujë

Një e re nga Bostoni ka treguar se si gëlltiti aksidentalisht një Apple AirPods pasi e ngatërroi atë me një qetësues. Carli Bellmer, 27 vjeçe, ndau një video në TikTok ku shfaqet duke qarë pasi e kuptoi gabimin e saj, disa çaste pasi piu atë që mendoi se ishte një ibuprofen dhe e shoqëroi me ujë.

Ajo e kuptoi që kishte gëlltitur AirPod-in, pasi u konfirmua me një rreze X. Por ajo këmbëngul se nuk është i vetmi person që ka bërë një gabim të tillë, duke shtuar: “Unë nuk jam e para që e bëj këtë dhe definitivisht nuk do të jem e fundit, ndaj për qëllime edukative doja t’jua tregoja këtë eksperiencë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: