BotaKuriozitete

E veshur me fustan të bardhë, shikoni çfarë bën nusja kur ndodhi ngjarja në Bejrut (VIDEO)

Shpërthimi i madh që ndodhi pasditen e djeshme në Bejrut, tron diti jo vetëm Libanin, por gjithë botën. Deri më tani numëron mbi 100 vik tima dhe afro 5000 të lënduar. Spitalet janë të tejmbushura.

Pas trag jedisë, janë bërë publike në media kryesisht ato sociale, video të reagimeve të njerëzve gjatë shpë rthimit. Ai është përjetuar shumë keq nga të gjithë, por më së shumti nga kjo nuse, video e së cilës është kthyer në virale. Siç shihet, ajo përjeton tm err dhe frikë gjatë setit fotografik të dasmës, ku shfaqet e lumtur dhe e qeshur, por që shpërthimi e shtang dhe i prish çastin e bukur. Për më tepër shihni videon e ‘The Guardian’:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: