fbpx
Kuriozitete

Është shtatzënë por askush nuk i liron vendin, burri mahnit me veprimin për gruan e tij (Video)

Ka prekur zemrën e miliona njerëzve, veprimi i një burri kinez, i cili lejoi që e shoqja shtatzënë të ulej në kurrizin e tij, teksa priste të vizitohej nga gjinekologu në spital.

Filmimi i kamerave të sigurisë, tregojnë nënën e re me barkun e rrumbullakosur, e cila duket e lodhur nga qëndrimi në këmbë, në korridorin e spitalit. Bashkëshorti i saj ulet në dysheme dhe krijon një stol me trupin e tij, në mënyrë që e shoqja të ulet mbi të. Pasi gruaja u ul, i shoqi i kalon një shishe me ujë për tu siguruar që të mos kishte etje gjatë pritjes.

Video u publikua nga policia e Hegang, një qytet në provincën e Heilongjiang, në verilindje të Kinës. Në postimin që shoqëron filmimin, policia i kritikoi personat që nuk i lironin vendin gruas. Ndërkohë burri u krijua si ideali, teksa të tjerë tjhanë se u ndjen keq nga ajo që ndodhi.

Është shtatzënë por askush nuk i liron vendin, veprimi i të shoqit emocionon on Vidnews.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button