Kuriozitete

Fenomen i çuditshëm në qiellin e Tiranës (Foto/Video)

Një fenomen i çuditshëm është vënë re mbrëmjen e sotme në qiellin e Tiranës.

Siç shihet në fotot dhe videon e mëposhtme, disa drita që lëviznin me shpejtësi të madhe në qiell.

Keto drita qe duken si yje ne fakt jane satelite, te quajtur STAR LINK, te derguar nga Elon Musk i SpaceX me qellim perhapjen e Internetit ne bote, por dhe me synime akoma me te medha
Ja pamjet:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close