fbpx
Kuriozitete

Foto/ Hoteli në Vietnam i larë me flori

U deshën 11 vite për të ndërtuar hotelin ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit, i cili është i gjithi i larë në flori. Ky hotel ka një pishinë 70 metra katrorë me pllaka të lara në ar dhe pamje të mahnitshme të qytetit. Hoteli ka 25 kate dhe 400 dhoma. Për më tepër detaje, ndiqni fotot.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button