BotaKuriozitete

Fry erë dhe mbeta shtatzënë, gruaja i çudit të gjithë pas lindjes së fëmijës

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Indonezi, ku një 25 vjeçare pretendon se ka mbetur shtatzënë vetëm përmes erës. “Fryu erë dhe mbeta shtatzënë”, u shpreh ajo për të afërmit kur e pyetën se si ndodhi. 25-vjeçarja nga Cianjur ishte ndarë nga bashkëshorti prej shumë muajsh, ndërsa të afërmit u s hqetësuan kur panë se kishte mbetur shtatzënë.

“Ishe shtrirë në shtëpi dhe e ndjeva erën të më kalonte nepër trup”, vijoi ajo, ndërsa të afërmit u çuditën kur panë një fëmijë në krahët e saj. Sigurisht, askush nuk e besoi verisonin e saj se kishte mbetur shtatzënë pa kryer marrëdhënie s eks uale me një mashkull, megjithatë lajmi ka marrëdhënë duke u bërë temë në mediat botërore. /abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close