Kuriozitete

Gazetari live nga shtëpia, por kishte harruar të vishte…

Në këto kohë të vështira të izolimit ku shumë persona nuk kanë dalë jashtë shumë prej nesh mund të kenë humbur dhe sensin e kohës. Shumë qytetarë e kanë të mundur të punojnë nga shtëpia në rehatinë e tyre, pa uniformën e kërkuar, por vetëm me pizhame.

Gazetari i ABC News, Will Reeve i cili por raportonte nga shtëpia për emisionin Good Morning America bëri xhiron e rrjetit, pasi kishte harruar të vishte pantallonat. Ai kishte vendosur kamerën me të cilën po raportonte në një pozicion ku zbulonte dhe pjesën e poshtme të gazetarit.

Na pamje të parë, Reeve kishte veshur një xhaketë, por kishte harruar pantallonat. Videoja e tij u bë virale në rrjet vetëm në pak kohë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close