Kuriozitete

Gjashtë qen në një motor, shikoni videon që do ju kthejë buzëqeshjen

Një video ku një burrë udhëton me gjashtë qen në motorin e tij po bëhet virale në facebook. Videoja e publikuar nga po merr mijëra share dhe pëlqime. Mos e humbisni as ju.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: