Kuriozitete

Gomari ‘qan’ me dënesë kur e sheh pronarin, ja pse

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë. Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja.  CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit. Për më tepër ndiqni videon.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: