Kuriozitete

Gruaja me mjekër bën “namin” në rrjetet sociale: Meshkujt çmenden pas meje (FOTO)

Një grua u bë e famshme në rrjetet sociale dhe po fiton mijëra dollarë në muaj, pasi vendosi që të rriste mjekrën . Ylli i mediave sociale, i cili quhet PeekabooPumpkin, tani ka 51,000 ndjekës të TikTok.

Ajo është nga SHBA dhe videot e saj të çuditshme kanë marrë 474,000 pëlqime në platformën virale të videove. 36-vjeçarja gjithashtu drejton një faqe OnlyFans ku ajo e përshkruan veten si një “fanatike me mjekër të vërtetë”.

Në faqen e abonimit për të rritur, ajo tarifon 12 dollarë në muaj për përmbajtjet e nxehta./Gazeta Shqip

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: