Kuriozitete

Gruaja nxjerr nga shtëpia burrin e tre fëmijët/ Do qeshni me lot me këtë video

Doktorët binjakë janë dy të rinj doktorë të cilët kanë ndërmarrë një nismë për sensibilizimin e të rinjve për kujdesin shëndetësor. Jo vetëm kaq, me skena humori, batutë e këngë, të krijojnë një urë komunikimi të qartë mes mesazhit që jep doktori dhe mënyrës si perceptohet nga pacienti pasi në disa raste mund të ketë dhe keqkuptime.

Kur Dr Jaremy e këshilloi një nënë të re të nxirrte jashtë stresin vallë a e kuptoi drejtë gruaja e re kur nxorri nga shtëpia tre fëmijët e saj dhe burrin? Mos e humbisni videon do shkriheni së qeshuri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close