Kuriozitete

Gruaja shpëton foshnjën e saj nga kamioni i dalë jashtë kontrollit

Një skenë e frikshme u kap nga  kamera në Vietnam më parë këtë javë, kur një kamion doli nga rruga dhe aksidentoi disa makina. Kamioni më pas u drejtua drejt një gruaje që po mbante fëmijën në dorë, transmeton lajmi.net. Gruaja dhe fëmija mezi arrijnë të shpëtojnë nga kamioni dhe nga njëra prej veturave që vozitej nëpër rrugë. Nuk është bërë ende e qartë se çfarë e ka shkaktuar kamionin të humbas kontrollin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close