Kuriozitete

Humor me thirrjen e Berishës

Thirrja e Sali Berishës “O djem rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri” ka sjellë shumë reagime në Parlament. PS kërkoi përjashtimin e tij me 10 ditë nga Kuvendit, ndërsa në fund u mjaftuan vetëm me një vërejtje.

Por në rrjetet sociale ka kanë shpërthyer batutat dhe memet ndaj kësaj deklarate të të ish-kryeministrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close