Kuriozitete

Ka 11 fëmijë, por 23-vjeçarja nuk ndalet: Dua të kem të paktën njëqind!

Një nënë e re ka 11 fëmijë, por duket se nuk ka të “ngopur”, pasi dëshiron të ketë të paktën 100. 23-vjeçarja Christiana Ozturk, tashmë po rrit 11 fëmijët e saj biologjikë dhe shpreson të ketë dhjetëra të tjerë duke përdorur nëna zëvendësuese.

Kjo nuk është dëshirë vetëm e Christina, por edhe i bashkëshortit të saj biznesmen Galip Ozturk, i cili është shprehur i gatshëm të shpenzojë deri në 1.5 milionë dollarë për të pasur 100 bebe, raportojnë mediat e huaja.

“Për momentin, unë kam 11 fëmijë, e fundit Olivia, e cila mbërriti në fund të muajit të kaluar. Unë kam lindur vetë vajzën time të madhe Vika, gjashtë vjet më parë. Fëmijët e tjerë janë gjenetikisht tonët nga burri im dhe unë, por u mbartën nga nëna zëvendësuese,” shtoi ajo. ,” tha Christina.

Russian woman Christina Ozturk with her children.
(@batumi_mama/Newsflash)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close