Kuriozitete

“Kam një vajzë 2-vjeçe nga një aventurë, e dashura ime prej 7 vitesh nuk di asgjë”

Një histori e pazakontë është publikuar në “E dashur Diedre” në The Sun. Një burrë tregon se ka një vajzë sekrete nga një “one night stand” (Aventura e një nate). Ai rrëfen: “Vajza ime është pothuajse 2-vjeçe.  Jam munduar që të gjejë mënyrën e duhur për ti treguar partneres sime për fëmijën. Unë jam 33, ajo 31 dhe jemi bashkë që prej 7 vitesh, Ajo është shumë e mirë, më mbështet dhe gazmore. Njëherë ne patëm një diskutim dhe menduam se mbaroi.

Atë natë, një mik më telefonoi për tu bashkuar me shoqërinë e tij në një klub. Shkova dhe u deha dhe takova një vajzë, e cila përfundoi në shtratin tim. Pas asaj nate ajo u zhduk. Pas disa muajsh ajo më telefonoi dhe më tha se është shtatëzanë me fëmijën tim.

Më pas u pajtova me të dashurën time dhe nuk I tregoj dot për fëmijën. Sa herë takoj vajzën time, I them se takoj një kushurirë. Muajin tjetër ne do bashkëjetojmë bashkë, dhe më duhet tja tregoj këtë fakt të rëndësishëm Ndihem si monstër, po gënjej gruan që e dua prej vitesh.

Po merrem shumë me komunitetin që të ndihem mirë, por nuk do qetësohem nëse nuk tregoj të vërtetën.” Diedre përgjigjet: Të gjithë bëjmë gabime dhe kjo nuk do të thotë se ne jemi njerëz të keq, por thjeshtë marrim vendimet e gabuara. Çelsi është që ti ke mësuar nga ky gabim. Ji i sinqertë, tregoja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: