Kuriozitete

Kamera e derës kap ‘mat’ burrin, gruaja zbulon tradhëtinë (Video)

Një grua ka pohuar se e kapi burrin e saj duke tradhtuar falë kamerës së ziles së derës pasi e dashura e tij u largua nga shtëpia e tyre dhe të dy ndanë një puthje pranë derës.

Gruaja anonime, nga SHBA, ndau një video në TikTok, e cila është bërë virale, duke treguar një burrë që dilte nga shtëpia, i ndjekur nga një grua.

Ata ndajnë një puthje në pragun e derës, të pavetëdijshëm që kamera e ziles së derës po kap momentin e tyre të ‘zjarrtë’, pasi ai e prek edhe nga të pasmet. Videoja ka regjistruar miliona shikime në internet, me shumë të tronditur nga sjellja e turpshme e burrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close