Kuriozitete

Katër muaj larg tij, qeni fluturon nga gëzimi kur shikon pronarin e tij (Video)

Të gjithë e njohim marrëdhënien e veçantë që kafshët shtëpiake kryesisht qentë kanë me pronarët e tyre. Ndryshe nga kafshët e tjera qeni është një ndër më besnikët i cili asnjëherë nuk të le në baltë. Të shumtë janë ata që qentë i kanë konsideruar si miq për kokë, madje dhe më të mirë se vetë njerëzit.

Disa pamje majft të bukura janë duke qarkulluar në rrjetet sociale. Në videon e postuar shihet momenti kur qeni, Odin është mjaft i lumtur për kthimin e pronarit të tij në shtëpi i cili prej katër muajsh ka qenë me misionin e tij ushtarak.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close