Kuriozitete

Këto janë gjërat që i mori ariu pasi u fut në një shtëpi

Dy adoleshentë në Kalifornia gjatë natës së mbrëmshme po shikonin televizion kur një mysafir i paftuar iu fut në shtëpi dhe shkoi drejt frigoriferit.

Bëhet fjalë për një ari të uritur,  i cili hapi frigoriferin për të ngrënë ushqime.Prania e ‘mysafirit të paftuar’ shkaktoi panik tek dy të rinjtë.

Ariu hyri në banesën në Truckee, Kaliforni përmes derës së garazhit. Dhe një kamera kapi momentin kur ariu shëtiste në kuzhinë dhe dhomën e ndenjes. Kafsha mori në frigorifer, akullore e biskota dhe i hëngri në divanin në dhomën e ndenjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close