fbpx
BotaKuriozitete

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në rrjetet sociale, na bënë të gjithëve lëmsh

Kur është fjala për çiftin presidencial në SHBA, komentet janë të shumta dhe të vazhdueshme, ndërkohë që çdo lëvizje e tyre shihet me lupë. Së fundi ka qenë një foto e zonjës së parë Melania Trump, apo që ka shkaktuar një lum komentesh në Twitter.

Përdoruesit e shumtë të këtij rrjeti social pretendojnë se Zonja e Parë përdor një sozi. Këto thashetheme kanë ardhur pas një fotoje të çuditshme të Melanias. Teori të tilla konspirative kanë qarkulluar në mediat sociale për vite më radhe dhe “ringjallen” sa herë që ndjekësit dallojnë një ndryshim të vogël në pamjen e saj.

Raundi i fundit i spekulimeve u nxit nga një foto e Melania dhe burrit të saj Donald Trump duke hipur në avionin “Marine One” të enjten gjatë rrugës për në debatin e fundit presidencial.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button