fbpx
Kuriozitete

Menduan se ishte breshkë, peshkatarët befasohen nga ajo që gjejnë në barkun e peshkut

Një video e shpërndarë në rrjete sociale, është bërë virale pas asaj që peshkatarët zbuluan. Roger, Andy dhe Jeremiah ishin duke peshkuar në Lacrosse, ëWsconsin në Misisipi, kur kapën një peshk të madh.

Ata donin të realizonin një video të asaj që mendonim se ishte një breshkë ne stomakun e peshkut, por ajo që zbuluan i la pa fjalë. Një peshk, që rezultoi të ishte i gjallë pasi filloi të levizte në tryezë. /abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button