fbpx
Kuriozitete

Meri Shehu paralajmëron disa shenja horoskopi se do e kenë punën keq

Parashikimi Astrologjik dt 15 Janar 2020 nga Meri Shehu, Lartesim dhe bukuri ndjenjash. Sot Aferdita ne Peshk do lidhet ne menyre harmonike me Uranin ne Dem. Altruizem dhe ndjenja shume njerezore do fuqizohen sot. Do shprehim hapur dashurine errotizmin
Dashuri me shikim te pare dhe takime te papritura errotike qe do ndryshojne jeten tone Do gjejme aprovim mbeshtetje dhe perkrahje.

Dashi
Nje dite te  bukur per forcimin e ndjenjave errotike si edhe mundesi per te marre ate qe keni deshiruar ne jeten tuaj

Demi
Jeta juaj personale do marri nje kthese te papritur ku do dashuroheni apo do keni nje propozim surprize shume te mire

Binjaket
Papritur do ju vij nje ndihmese ne ceshtje ekonomike apo situata te veshtira qe keni pasur me te tjeret

Gaforrja
Nje lajm i mire ligjor do ndryshoj interesat dhe menyren se si keni vepruar deri tani Nje dashuri ju rikthen gezimin

Luani
Nje lajm i mire ne lidhje me punen dhe ekonomine ju ndryshon planet per te ardhen Sot mund te vendosni per nje martese

Virgjeresha
Nje marreveshje e mire do funksionoj per ju ne planin ligjor dhe ju shtrin rrugen per bashkepunime te suksesshme Do keni dhe ju nje martese

Peshorja
Nje trashegimi ju vjen ne dere si dhurate dhe si premtim per dite  te bukura dhe mundesira pune dhe ne investime

Akrepi
Ju do keni nje propozim konkret per martese nga nje person qe ka pas ndjenja te forta per ju dhe qe nuk eshte shprehur deri tani

Shigjetari
Do ishte mire te merreni me shtepine dhe punen ku do gjeni mundesi te lidhni me harmoni keto dy aspekte dhe te fitoni shume

Bricjapi
Nje dashuri ju troket ne dere nga nje njohje ne nje ambjent shoqeror Do keni kontakte me jashte te mira

Ujori
Nje clirim i suksesshem ne lidhje me ekonomine dhe familjen Nje ndryshim i papritur do jete shume i suksesshem ne ceshtjet familjare apo shtepie

Peshqit
Dita e sotme ju sjell afer njerezit qe i keni deshiruar shume dhe qe doni ti beni pas  vehtes tuaj Do keni fat ne dashuri e shoqeri

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button