fbpx
Kuriozitete

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi: Sot do keni problem ne martese apo ne bashkepunime duke u ndjere qe jeni percare ne lidhjen tuaj apo ne besimin tuaj per nje ecuri te perbashket

Demi: Kerkesat dhe mundesite qe t’i plotesoni sot ju krijojne dhimbje pasi arrini deri ne nje pike te afert dhe pastaj cdo gje shuhet duke ju lene zbuluar ekonomikisht dhe erotikisht

Binjaket: Dashuria nuk ju pergjigjet ne kete periudhe pasi keni zgjedhur nje rruge qe tregon se jeni shume materialiste dhe aspak te perkushtuar ne lidhje me ndjenjen

Gaforrja: Kritika te forta te cilat do krijohen nga antagonistet tuaj ose ne nje marrdhenie bashkepunuese antagoniste, nuk do ju lejojne te shijoni ate qe keni ndertuar per veten tuaj

Luani: Strategjia juaj ne nje ceshtje pune rezulton e gabuar pasi ju i kishit rregulluar marredheniet ne baze ekuilibri dhe tashme kerkohen ne baze pushteti e dominance

Virgjeresha: Dashuria po ju del me kosto te larte dhe sot do kuptoni qe edhe te futeni ne kredi e borxhe nuk do ja dilni dot. Por eshte vone per tu kthyer mbrapa

Peshorja: Do ju vene kushte te forta duke mos marre parasysh talentet apo diplomacine dhe bukurine tuaj. Sot flasin njerez te forte dhe te ftohte qe duan te shkaktojne probleme

Akrepi: Dielli ne shenjen tuaj ndonese pak i fshehur sot mund te ngrohi me mire se Dielli i Luanit pasi vjen ne momentin e duhur dhe ne formen e duhur per te mposhtur disa lakmitare te kqinj

Shigjetari: Mos prisni shume nga ekonomia sot pasi edhe sikur ju te keni deshira te medha dhe te bukura ju pengohen kastile qe ju te ndjeheni keq

Bricjapi: Do kaloj dhe kjo dite dhe ju do cliroheni nga kufizimet apo pengesat qe ndoshta i keni vene vetes perball nje ndryshimi apo kthese ne jeten personale

Ujori: Jeni njerezit qe do beni diferencen ne kushtet kur pritet qe njerzit te jene te kufizuar dhe te mos mendojne aq shume per te ardhmen. Sot ju do clironi ne jeten tuaj ngjyrat

Peshqit: Nuk do hezitoni te vini ne loje edhe gjera te cmuara per ju mjafton qe te arrini nje sukses ne qellimin qe i keni vene vetes. Kujdes ne jeten personale mos e shisni ne nje moment te veshtire.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button