Kuriozitete

Merr vogëlushen për herë të parë në krahë, babai nuk mban dot lotët (Video)

Një video mjaft e bukur po qarkullon në rrjetet sociale. Në pamjet e publikuara shihet momenti kur një baba i ri merr vajzën e tij të porsalindur në krahë dhe fillon të qajë.

Babai i ri preket emocionalisht në momentin kur i prezanton vajzën e tij të vogël mamasë së tij, ndërsa partnerja e tij e filmon. Nuk dihet se në çfarë vendi është filmuar por duhet të themi që kjo pamje nga i ngrohu zemrën të gjithëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close