fbpx
Kuriozitete

Modelja shkon në “funeralin” e bashkëshortit me deve (Video)

Modelja e njohur britanike, Chloe Khan i ka lënë të gjithë pa fjalë me postimin e ri në rrjete sociale. Videon duke bërë xhiro mbi një deve me bikini tepër seksi, ajo e shoqëroi me përshkrimin: “Duke shkuar në funeralin e ish-bashkëshortit…”

Kjo u konsiderua si një thumbim për ish-të dashurin e saj 50-vjecar, me të cilin u nda para disa kohësh dhe tregoi gjithcka në Instagram. Me anë të një postimin, Chloe tha se ai nuk i jepte para dhe kjo ishte një ndër arsyet përse erdhi ndarja.

Edhe para disa ditësh, modelja postoi një foto me një burrë tepër të shkurtër që e konsideroi si zemra e saj e re, gjë që u konsiderua gjithashtu ngacmim për ish-in.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button