Kuriozitete

Moment i sikletshëm në dasmë. Prifti pyet a ka njeri kundër, qeni nis të lehë

Momenti i ceremonisë së dasmës kur prifti thotë: Kush ka ndonjë kundërshtim për këtë martesë, të flasë tani ose të heshtë përgjithmonë” zakonisht shoqërohet me heshtje.

Por nuk ka ndodhur kështu në një dasmë në Angli.  Një video e postuar në youtube në momentin kur prifti thotë frazën e famshme qeni ka lehur. Një situatë e tillë shkaktoi edhe të qeshura por edhe siklet per çiftin, i cili nuk e priste këtë “kundërshtim” të veçantë.

Më poshtë momenti: Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: