Kuriozitete

Momenti që do ua ngrohë zemrat: Vajza e vogël takon për herë të parë motrën e porsalindur (Video)

Kjo vajzë është duke i uruar motrës së saj së porsalindur mirësardhjen në botë dhe është video më e mirë që do të shihni gjatë gjithë ditës.

Në video shihet vajza e vogël e cila e përqafon me shumë dashuri  motrën e porsalindur duke I thënë “ti vetëm sa ke dal nga barku i nënës”. “Unë do të kujdesem për ty, dhe nuk do të lë vetëm asnjëherë” – i thotë ajo motrës së vogël, transmeton lajmi.net.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: