Kuriozitete

Mori vesh se i fejuari e tradhtonte, vajza nuk e mendoi gjatë, ja cfarë bëri

Njihuni me Leela Li, vajza e cila priste të martohej me dashurinë e jetës, derisa mori vesh se ai e tradhtonte. Aktive në Tik- Tok, ku dhe tregoi historinë e jetës, vajza tha se pasi mori vesh lajmin që e tronditi, vendosi të anulojë dasmën, pa i dhënë një mundësi të dytë.

Këtë vendim, familja e saj nuk e kishte pranuar, duke e gjykuar shumë, tregon e reja për Mirrorr. “Unë e anulova dasmën time 26 ditë para se të mendohej të ndodhte, sepse gjeta ish të fejuarin në një faqe në internet për të rritur. Do bëhej dasmë e madhe. Nuk ishte vetëm një mbledhje e vogël, kishim 101 të ftuar”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: