Kuriozitete

Në lokal fillon përleshja, por reagimi i klientit është epik (Video)

Njerëzit kanë karakter të ndryshëm, disa janë më të nxehtë, disa të tjerë më të qetë. Por 52-vjeçari protagonist i një video që po bëhet virale në rrjetet sociale britanike ka një ftohtësi që edhe James Bond do ta kishte zili.

Anglezi ishte duke ngrënë një kebab në një lokal në Portsmouth kur midis një klienti dhe stafit fillojë një zënkë që degjeneroi në një përleshje që pothuajse shkatërron dyqanin. Por ndërkohë, “heroi” ynë nuk duket aspak i tronditur, nuk tenton të largohet, madje vazhdon të dëgjojë muzikë duke shijuar ushqimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close