Kuriozitete

Ngjashmëria është e hatashme, fotoja që po bën lëmsh rrjetin

Fotoja e një polici amerikan ka shkaktuar shumë konfuzion për fansat e aktorit të njohur të Hollivudit dhe ish-mundësit profesionist, Dwayne Johnson, 49 vjeç.

Përse?

Sepse polici Eric Fields 37 vjeç (ne te majte) duket njësoj si Dwayne Johnson. Shikoni dhe ju ngjashmërinë, edhe vetë aktori është habitur me ngjashmërinë, madje e ftoi për një tekila.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: