fbpx
Kuriozitete

Një ari merr ushqim nga një dyqan (Video)

Ai thjesht donte një meze të lehtë mesnate. Ariu endet në një dyqan ushqimesh në Kaliforni, rrëmben ushqimin pastaj ulet dhe i ha ato afër një kutie plehrash. Të gjithë herë pas here dëshirojnë një meze të lehtë natën.

Një grua duke ndaluar afër dyqanit të ushqimeve kapi momentin interesant kur një arushë e madhe u ndal duke kapur një qese me ushqim. Ajo e postoi këtë ngjarje në Facebook, duke e ndarë me të tjerët si rast interesant.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button