Kuriozitete

Një “Rapunzel” në jetën reale, gruaja që nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

Një ‘Rapunzel nga jeta reale’ thotë se ajo nuk i ka prerë flokët për 17 vjet, pasi bëri një bast me një shoqe si adoleshente.

Daira Gubanova, 34, nga Banaul, në Rusinë jug-qendrore, filloi të rritë flokët e saj kur ishte 14-vjeçare dhe tani ka gati dy metra gjatësi.

Flokët e saj të valëzuar dhe të artë tani kanë gjatësinë 172 cm dhe nuk janë prekur nga gërshërët që nga dita kur filloi garën në oborrin e shkollës me shoqen e saj. Të pasionuar nga flokët e saj, instagrami i Darias ka më shumë se 184 mijë ndjekës. Derisa ajo vet thotë se meshkujt i pëlqejnë flokët e saj dhe femrat shpesh herë janë më negative.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: