Kuriozitete

Njihuni me gruan që ka gojën më të madhe në botë (Video)

Në Tik- Tok mund të njohësh shumë persona, me aftësi të rralla dhe të çuditshme. Njihuni me një prej tyre. Samantha Ramsdell, 31-vjeçarja nga SHBA-ja ka gojën më të madhe në botë, dhe këtë e ka treguar në videot në Tik- Tok, teksa konsumonte ushqime me sasi të madhe njëherësh. Ajo ka treguar për mediat amerikane se goja e saj është 14 cm e gjerë dhe 15 cm e gjatë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close