Kuriozitete

Nuk ishte e lumtur me buzët e saja, deformohet 23-vjeçarja

Dëshira për tu dukur më e bukur ka bërë që një 23-vjeçare të pësojë një deformim të buzëve.

Billie Roocroft, nga Greater Manchester vendosi që të fryjë buzët në shtëpi, pa shkuar në një qendër të posaçme, por rezultati është i frikshëm.

Ajo dukej si ‘Elephant Man’. E reja aplikoi mbushësin e buzëve pa u konsultuar me asnjë profesionist.

“Brenda 30 minutave, buzët e saj filluan të fryhen shumë dhe ajo shkoi menjëherë në një qendër”, ka thënë nëna e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close